Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Kotva

Redakční systém vyvinutý pro české školy

Vytvořili jsme redakční systém, který je určen pouze českých školám. Redakční systém s názvem Univers CMS poskytuje veliké pohodlí při editaci webů.

Redakční systém spolupracuje s komponentami Google, Facebook, jednoduše umí vytvářet strukturu menu a vkládat nové články. Pokud rádi blogujete, pak je Univers CMS ideálním řešením, jak tuto zálibu uspokojit pouze vytvořením nového článku a přiřazením příslušné kategorie blogu.

 

A co když se zvětšuje váš školní učitelský sbor a kantor bude potřebovat vytvořit svůj vlastní kontaktní formulář? Jednoduše přidáte novou položku do kontaktů a během několika vteřin je kontakt vytvořený a čtenář webu může pohodlně odeslat zprávu z formuláře přímo na mail kantora.

 

Jistě vás bude zajímat jak přidat rychlou aktualitu. Vyhlášení ředitelského volna, oznámení o odstávce elektrické energie, nebo náhlé zrušení výletu z důvodu počasí... Pro tyto situace slouží modul aktualit, který vám na jedno kliknutí myší otevře okno pro sepsání aktuality a dalším klikem je zpráva uveřejněna.

 

Takto snadno je možné editovat celý web a plnění webu se stane zábavou!