Poskytovatel datacentra

 

  

Dodavatel internetu a telefonní ústředny

 

Vydavatel tištěného časopisu Řízení školy i v online podobě

 

 

 

Dodavatel CRM systému pro evidenci obchodních případů a klientů 

 

PARTNEŘI
Kotva
Mapa webu
A
A
A

Redakční systém

Vloženo: 2.11.2014 | Autor: Neznámý | Zobrazeno: 1538x

Redakční sytém Univers CMS je vlastním produktem firmy Vitalex Computers a je postavený na uživatelské úrovni obsluhy.

Rádi říkáme, že jednoduší to na obsluhu už být ani nemůže.

 

Seznam funkcí

Odběr novinek ze sekce „aktuality“ tato sekce slouží pouze pro rychlé sdělení jako je např.: nepoteče voda, ředitelské volno, odkaz na zveřejnění seznamu o přijatých žacích do prvních ročníků atd....

Odběr je možný pomocí mailu a připravujeme i odběr pomocí sms zpráv.

 

Odběr novinek ze sekce „kalendář akcí“ Odběr je možný pomocí mailu a  připravujeme i odběr pomocí sms zpráv.

 

Kalendář akcí slouží pro vkládání budoucích akcí. V kalendáři se akce označí barvou a takto zabarvený den je klikací pro nahlédnutí detailu.

 

Aktuality je modul, který slouží pro rychlá sdělení a je pro čtenáře neustále na očích.

 

Dnes vaříme je modul jídelníčku do kterého se vloží jídelníček např. na 14 dní dopředu a podle data se vypisuje aktuální jídlo školy "dnes a zítra ".

 

Mobilní verze slouží pro úsporné zobrazení na mobilním telefonu, či tabletu. Struktura rozložení webu se na mobilu přizpůsobí takzvaně na palec.

 

Fotogalerie je elegantní s prohlížením pomocí šipek a vypnutí pomocí tlačítka esc. V mobilních telefonech a tabletech se zobrazuje fotografie v úsporném formátu, který se převede automaticky při nahrávání fotek na web.

 

Kontaktní formulář je nástroj, který je u každého zadaného kontaktu a díky kontaktnímu formuláři bude moci čtenář odeslat mail např. řediteli přímo z webových stránek aniž by otevíral svého mailového klienta a nebo např. seznam.cz. Čtenář je povinen do kontaktního formuláře při odesíláni mailu vložit svůj mail aby se odeslaná zpráva projevila u adresáta jako zpráva od čtenáře a mohl na zprávu reagovat „odpovědět na mail“.

 

Vyhledávač slouží pro vyhledávání klíčových slov na webu. Tento modul při zadání už prvního písmene nabízí vhodné výsledky a rovnou odkazy podobně jako vyhledávač google.

 

Sociální provázání je komponenta, která odkazuje na facebook stránku školy. Pokud škola stránku nemá tak se komponenta deaktivuje v administraci webu jedním kliknutím.

 

Google analytics slouží jako zpětná vazba pro sledování návštěvnosti webu. Report je online a je velmi podrobný. Umí zjistit která stránka webu je nejnavštěvovanější a jakou cestou se tam čtenář dostal. Čtenář vlastně zanechává stopy každým kliknutím a pokud nekliká tak je vidět že zůstal někde na webu a měří se mu doba zdržení na tomto místě. Je možno sledovat i návštěvnost v reálném čase – tzn. pokud je na webu právě v tuto chvíli 100 čtenářů, tak toto číslo uvidíme v tu chvíli, kdy tam čtenáři opravdu jsou.

 

Slideshow je promítání fotografií v horní části webu. Je tam umístěno např. pět fotek přímo ze školy, které se dokola prolínají a mohou odkazovat na konkrétní sekci webu podle tématu fotografie, nebo obrázku.

 

Ankety modul pro jakoukoli otázku s možností zvolení jakékoli odpovědi. Je možno zveřejnit libovolný počet anket současně, avšak se nedoporučuje vkládat více jak dvě najednou.

 

Partneři je postranní modul, který je vždy zafixovaný na jednom místě na pravém okraji monitoru a po najetí myší záložka vyjede a ukáže její obsah. Po sundání myši se opět skryje. Do této pozice se dávají loga např. sponzorů, partnerů školy atd...

 

Blogy jsou seznamy článků, které jsou na jedné stránce webu. Vždy je v seznamu článků vidět náhledová fotka, krátký úvodník článku, datum zveřejnění a odkaz „číst více“. Stejně tak jako je to např. na portále idnes.cz nebo na seznam.cz. Blogů se dá vytvářet na webu libovolný počet a na jakémkoli místě.